Події


04/04/2017

BEw0038GYss.jpg


Проживання в комфортабельних номерах з трьох-разовим харчуванням, тренінги по саморозвитку та мотивації, арт-терапією, туристичні походи, спа-процедури - і усе це абсолютно безкоштовно. Саме так з 31 травня по 4 квітня провели час військові, що повернулись із зони АТО.


TCua4H0Nv4E.jpg 6AcbYj3Ge58.jpg


"Коли я воюю, в мене вимикаються емоції та включається інстинкт. Нам на Сході краще, там ясно хто свій, а хто чужий, там ми відчуваємо себе потрібними. Тут дуже важко знайти себе...", - поділились своїми переживаннями військові.


uQN_eOhMmIs.jpg x1Awy69I05Y.jpg


Учасники проекту відвідували заняття із арт-терапії, де відкривали свої емоції через глину, малювання та спеціальну гімнастику. Арт-терапевт наголошує, що такі заняття дозволяють розкрити свою внутрішню дитину та справитись із переживаннями.


lSHMSI8ssJA.jpg 3JD0AxGuP-Q.jpg


"Минулого заїзду до звичних занять по арт-терапії ми підключили настільну гру Dixit, для роботи із асоціаціями. Це дало несподіваний ефект: військові легко включались в ігровий процес, ділились на команди та допомагали один одному. Цього разу ми збільшили різноманіття настільних ігор. На розвиток уяви, на кооперацію, на стратегічне і нестандартне мислення - військові спробували їх усі. І не тому, що їх змушували. А тому що вони - звичайні хлопці, які, крізь броню досвіду, досі з цікавістю дивляться на цей світ", - розповів Бакулін Олег, організатор проекту.


LwwF0TZ6xsc.jpg HsjdrIghbIc.jpg


“Головне зрозуміти і цим людям, і загалом нам усім, що нас чекає світле майбутнє незалежної України. Все що нам потрібно - це єднатися та підтримувати одне одного у всьому, не бути байдужими, навіть після таких тяжких випробувань. І в це свій великий внесок сьогодні роблять люди, які пішли нас захищати” - розповідають тренери рекреаційної програми Genesis.


lH4B1zLQyE8.jpg


Довідка

Genesis - це рекреаційний проект громадського об'єднання "Свербивус", спрямований на фізичне та психологічне відновлення військових, що повернулись із зони АТО. Проект започатковано в грудні 2015 року і відбувається на території пансіонату "Славський" (смт. Славське). Дізнатись більше про проект можна за посиланням http://sverbyvus.org.ua/ua/proects/genesis/, або ж за телефоном 063-17-43-758.Повернення до списку