Події


02/01/2019

львів0.jpg


Акція стартувала ще в 2013 році, тоді волонтери громадського об'єднання «Свербивус» провели дитяче свято із театром, танцями та іграми.  7 сімей з асоціації "Моя родина" отримали невеличкі подарунки у день Святого Миколая. Цього року акція відбулась вшосте, де 350 діток із дитячих будинків та малозабезпечених сімей отримали омріяні подарунки. 


49612818_2313435892222631_2122916709944786944_n.jpgперше.jpg49203196_371792056712011_2627607652493950976_n.jpg


"Я не можу повірити в те, що цього року ми змогли привітати зі святом аж 350 дітей. Вперше я долучилась до акції 2016 року і тоді ми зібрали сотню листів.  Для мене це було багато. А в 2018 році учетверо більше. Це дуже гарний результат, але не  максимум. Ми намагатимемось кожного року допомогти ще більшій кількості дітей і не тільки у Львові, а й в інших містах" - розповідає координатор акції Ліліана Бутрій.


конструктив.jpg

 

Окрім міста Львів, цього року, як і минулого, до акції долучилось ще 5 міст України, а саме: Івано-Франківськ, Рівне, Біла Церква, Одеса та Вінниця. Кожен із представників нашого громадського об'єднання «Сверибивус» відвідав дитячі будинки із подарунками. Та не тільки волонтери робили подарунки та свято дітям, а й навпаки.

 

Так в спеціалізованому дитячому будинку №3 "Сонечко", що в місті Одеса, дітки приготували неймовірне свято для представників ГО «Свербивус». Розчулені волонтери не залишили діточок без уваги та подарували їм чудові подарунки.


одеса 1.jpgодеса 2.jpgодеса 3.jpg

 

Керівництво Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 1-2 ступеня вже не перший рік запрошує нас в гості на свято. Цього разу із подарунками ми завітали до діток з усіх 10-ти класів, які там вчаться. Волонтери ж отримали величезну приємність від керівництва школи у вигляді подяки, а від діток - ялинкові прикраси.


рівне.jpgрівне2.jpg

 

Про діточок із Білої Церкви та Вінниці ми також не забули. Із чудовим настроєм і забавками для усієї малечі, представники ГО Свербивус відвідали Спеціалізований обласний будинок дитинии в місті Біла Церква, а також Навчально-реабілітаційний центр "Гніздечко" у Вінниці. 


вінниця1.jpgБіла Церква.jpg

 

Вже четвертий рік поспіль, починаючи з 2015 року, Івано-Франківськ також активно бере участь в акції "Я допомагаю святому Миколаю! А ти?". Цього разу наші ельфи завітали до діток із "Містечка милосердя Святого Миколая", що в селі Крихівці, Івано-Франківської області. 33 дитини отримали омріяні подарунки.


ів фр0.jpgів фр2.jpg

 

"Посмішки та задоволені обличчя дітей - це щось неймовірне. Коли дитинка відкриває подаруночок, а там те, що вона так довго чекала та уявляла - це відчуття знову і знову переконує, що все це не даремно" - розповідає Яна Яковин, організатор акції ГО Свербивус у місті Івано-Франківськ


ів фр3.jpgів фр.jpg


У  Львові, спільно із асоціацією "Моя родина" у Церкві Святого Луїджі Оріона відбулось ціле костюмоване свято для дітей. Театр на чолі із Мар'яною Івашиною показав діточкам неймовірну виставу про Буратіно, а також  їм вдалось запросити до нас Святого Миколая, який саме і роздавав подарунки, а наші волонтери були у ролі помічників. Усі діточки одержали пакунки і навіть поласували смачненьким, адже для них було організовано солодкий стіл. 


львів 3.jpgльвів 2.jpg

 

"103 подарунки ми відправили в Рівне, 80 - у Вінницю, 56 - у Львів, 50 - у Білу Церкву, 33 - в Івано-Франківськ та 28 - в Одесу. Ми щиро вдячні усім благодійникам, які долучились до акції особисто та всім благодійникам, яким не вдалось долучитись, але які про нас не забули і які допомогли нам коштами, передавали смаколики та підтримували нас в соціальних мережах впродовж усієї підготовки до акції. Віримо, що у майбутньому нам вдасться допомогти ще більшій кількості дітей і віримо, що наша сім'я "свербивусиків" збільшиться" - доповнює Ліліана Бутрій.


львів 4.jpgльвів.jpg


Повернення до списку