Події


14/01/2019

   Цьогоріч перший майстер-клас був проведений  14 січня у Львівському центрі піклування про дітей. Він присвячений 110 річниці від дня народження  Марії Оксентіївни Приймаченко, української майстрині народного декоративного розпису.

мак1.jpg

   Наші  волонтери розмовляли із дітьми про цікаві факти із життя засновниці примітивного мистецтва, а також випробовували нетрадиційні техніки малювання. Окрім, створення свого  бачення космосу, діти разом із волонтерами заснували «бульбашкотерапію», це чудовий спосіб виплеснути накопичені  емоції, перетворити  у власній уяві всі неприємні ситуації, спогади у повітряні бульки, які згодом починають лускати. Таким простим жестом, ми не змінимо реальності, але можемо вплинути на манеру її сприйняття. Діти також  розпочали своє змагання із створення найбільшої вершини з бульбашок, це були неймовірні миті, які не просто надихають, а дають можливість буквально насолоджуватись кожною миттю.

мак 3.jpgмак 4.jpg

   «Після створення високих вершин з бульбашок, спробуйте їх полопати, це прекрасні відчуття, наче вам вдалось покорити кожну з них»  − говорила Аня вихованеця Львівського центру піклування про дітей.

   Також цей рік ми розпочали із актуалізації флешмобів у власній діяльності, один із них нам вже вдалось провести 21 січня у Міжнародний день обіймів. Разом з дітьми із Львівської санаторної школи-інтернат №1, ми створили листівки, які відображали усю красу та ніжність обіймів, згодом вони стали основою для збору підписів усіх, кого діти обійняли протягом дня.

0..jpg3.jpg

   «Уявляєте, сьогодні мені вдалось обійняти 33 людини!»  − сказав Максим учень 4 класу  Львівської санаторної школи-інтернат №1.

   Не забувайте кожного дня обіймати найрідніших, адже один із рецептів щастя – це сім обіймів в день.

«Це лише початок, ми обов'язково здивуємо вас новим цікавинками!» − ці слова пролунали з уст Ліліани Бутрій, координатора проектів.



Повернення до списку