Події


29/01/2019

   За такої події наші волонтери разом із дітьми з Центру піклування про дітей та санаторної школи-інтернат №1 протягом двох днів відвідували виставку в Головному управлінні ДСНС України у Львівській області. Проведена для дітей екскурсія була не лише інформативною, вона також містила значну кількість наочних матеріалів.

  «Ця професія не з простих, але вдумайтесь наскільки вона необхідна!» − сказала Софійка, учениця санаторної школи-інтернат №1.

   Експозиція пожежно-технічної виставки розміщена в трьох залах. Чисельні експонати виставки ознайомили дітей з історією пожежної справи, а зразки старовинної та сучасної спеціальної техніки дали змогу прослідкувати за розвитком пожежно-рятувальної служби Львівщини.

   «Ви здивуєтесь, але після сьогоднішньої екскурсії, я вирішив, що у майбутньому стану рятувальником» − говорив Андрій, вихованець Львівського Центру піклування про дітей.

   Давайте, детальніше довідаємось, що ж вміщають у себе три зали пожежно-технічної виставки.

   Перший зал присвячений історії розвитку пожежництва на Галичині та Західно-українських землях. Відвідувачі знайомляться з великою кількістю фотографій, унікальних документів та спорядження, які розповідають про час, коли боротьба з вогняною стихією починається на професійних засадах.

Виставка 5.jpgВиставка 3.jpg

   Експозиція наступної зали дає можливість ознайомитись із основними причинами виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, із засобами і способами їх ліквідації, методами запобігання. Макети споруд, спеціальні інструменти, цікаві експонати дають можливість скласти враження про професійну діяльність пожежно-рятувальної служби Львівщини.

             Виставка 1.jpg


   «Тепер я знаю, як потрібно діяти під час виникнення пожежі, не розгублюсь» − сказала Оленка, учениця санаторної школи-інтернат №1.

   До 20-річчя аварії на Чорнобильській атомній станції був відкритий новий зал — тут зібрані різноманітні свідчення найбільшої техногенної катастрофи світу. Це і фотографії, і документи, і дитяча творчість. А також матеріали, які розповідають про долю 300 львівських пожежників, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

   «Ми повинні знати своїх героїв» − такі слова прозвучали з уст Максима, вихованця Львівського Центру піклування про дітей.

   Ця екскурсія подарувала дітям  море нових вражень та позитивних емоцій. Дякуємо усім працівникам Головного управління ДСНС України у Львівській області за їхню гостинність. Також ми хочемо виразити свою безмежну вдячність, усім рятівникам за їхню відвагу та рішучість!

                    Виставка 7.jpgПовернення до списку