Статьи

RSS
  • ХОЧУ БУТИ ФУТБОЛІСТОМ, КУХАРЕМ, ПЕРУКАРЕМ. А КИМ МОЖНА БУТИ ЩЕ?... 07/06/2017
    Ще в 20 столітті американські вчені переконували світ, що лише зустрівшись із омріяною професією до того, як її обрати, людина може зробити в майбутньому свідомий і правильний вибір фаху. Важко сперечатись чи погодитись, бо скільки із нас так чинили?.. Зате пригадати історії, коли батьки обирали (рідше радили)) нам майбутню спеціальність, навчальний заклад, словом — ЖИТТЯ, можуть багато. Та й це не найгірший варіант. А ще чимало скажуть, що вибір їхньої професії — це випадковість чи дивний збіг обставин.

  • Володимир Сайкевич: «ЩОБ ПОВІРИТИ В ДОБРО – ТРЕБА ЙОГО РОБИТИ» 13/03/2017

    Люди із зовсім різними статками, навіть найбідніші верстви населення, у розвинутих країнах вважали справою честі приєднатися до місії благодійництва. Чи дійшла «благородна лихоманка» до українців? І хто вони - ті, хто не втомлюється віддавати, нічого не просячи навзаєм?


  • ЧИ Є В УКРАЇНЦІВ КОМПЛЕКС ЩОДО...МАЛЕНЬКИХ РОЗМІРІВ, АБО ДЕЩО ПРО ФАСАДНІ ВИВІСКИ 06/03/2017 Українців сміливо можна вважати гуру в  застосуванні прийомів - як виділити з-поміж інших фасад магазину, офісу компанії чи кав'ярні.
  • РЕФОРМИ ПО-ЛЬВІВСЬКИ 13/02/2017 На шляху до Європи наші чиновники здійснюють безліч нововведень та реформ, щоб змінити наше життя на краще, однак чи всі зміни дійсно працюють на благо львів’ян? Це ми зараз і з’ясуємо.
  • Хто стоїть за вивісками Львова? 13/02/2017 Прогулюючись містом, ми часто звертаємо увагу на білборди, сітілайти та красиві вивіски. Однак чи задумувались ви, хто стоїть за усією цією рекламою? Газета "Свербивус" спробувала дізнатись більше.