Освіта в інтернатах


Ось і завершилось літо та розпочався навчальний сезон. Хтось сумує за довгими літніми днями, а хтось - з нетерпінням чекає зустріч із шкільними товаришами. Ми теж закочуємо рукави і беремось до справи: розпочинаємо проект "Освіта в інтернатах". Ситуація з освітою в інтернатах, насправді, дуже складна. На вихователів інтернату покладено завдання, в першу чергу, забезпечити хороші базові умови для проживання дітей. Вони слідкують за порядком, турбуються про комфортне життя, щоб мали що їсти та де жити. Питання розвитку дітей покладаються або на меценатів та волонтерів, або на якісь загальні постанови, що передбачені Міністерством освіти. Питання дитячої освіти обмежується лише базовим навчальним курсом сільської школи, якість якого не контролюється. Зрештою, навіть в повноцінних сім'ях в батьків не завжди буває "час" перевірити домашнє завдання дитини і вони пускають цей процес на самотік. Наша мета: покращити рівень освіти (а в деяких випадках - створити той самий рівень освіти) в інтернатах Львівської області. Для цього ми обрали один сиротинець, з яким працюємо уже довгий період часу. Це "Добре серце", із села Новий Милятин, Львівської області. На його прикладі ми плануємо розробити навчальну програму, яка допоможе дітям із інтернату підняти свій рівень знань, навчить їх читати і писати (а повірте, не всі в 6-7 класів уміють це робити) та дозволить мріяти про якісь інші професії, окрім швей та перукарів. Якщо програма дасть хороший результат, ми пропонуватимемо її впровадження в інші навчальні заклади.  

Якщо у вас є бажання долучитись до цієї ініціативи, якщо ви маєте власні ідеї або ж вільний час - допоможіть нам. Зв'яжіться з нами за телефоном 050-373-15-96, Марта, або пишіть на скриньку [email protected]

Давайте подаруємо дітям гідну освіту!


Оновлення від 16.11.2015
Ось і відбувся перший навчальний виїзд в інтернат. Підготовка зайняла довше часу, аніж планувалось, але ми таки стартували :-) За перший урок діти розглянути історію та географію Австрії, розбирали задачі на логіку, і усе це - під класичну музику. Як і очікувалось, лекційна частина пішла дітям важко, зате на загадках на логіку цікаво стало всім. Не кожен зміг спокійно відбути навчальні півтори години, тож можливо є сенс у спортивних п'ятихвилинках, або у завданнях, що потребують активності


 Оновлення від 23.11.2015
Розповідали про проект на Львівському Радіо!


 Оновлення від 2.12.2015
Ось так виглядає навчання в рамках проекту "Освіта в інтернаті". Поки молодші вчать букви, старші читають вірші австрійського поета Еріха Марії Рільке.


 Оновлення від 10.12.2015
Ми продовжуємо працювати із дітьми в рамках проекту "Освіта в інтернаті". Кожного тижня наш волонтер приїжджає до дітей та навчає молодших читати і писати, а старшим допомагає зі шкільною програмою та розширяє їхній кругозір. Якщо ви б хотіли допомогти дітям не лише цукерками чи одягом, а вкластись в їхню освіту та підготувати до життя за межами інтернату - зголошуйтесь. Будемо раді підтримці та пораді!


 Оновлення від 04.02.2016
Минули канікули, і діти неохоче повертаються до навчання. Така ж біда трапилась і з вихованцями дитячого будинку "Добре серце", де ми проводимо проект "Освіта в інтернатах". Але діти ще не знають, що нашого цілеспрямованого викладача так просто не візьмеш.  Він уже приготував для них серію лекцій та практичних занять, яким позаздрять в будь-якій школі.


  Оновлення від 02.03.2016
А ми продовжуємо навчати дітей. Двічі на тиждень наш волонтер їздить в дитячий інтернат "Добре серце" (с. Новий Милятин), де навчає дітей читати, писати, грає з ними в розвиткові ігри та вирішує цікаві математичні задачки. Однак цей проект не відбувся б без підтримки компанії Blackthorn Vision. Саме вони проявили соціальну відповідальність та зацікавленість у розвитку дітей. Дякуємо за підтримку! 


  Оновлення від 23.02.2016
Весна весною, а вчитись треба. Молодші діти учать алфавіт, а старші уже взялись за рівняння із невідомими.


    Оновлення від 21.02.2016
Навчання навчанням, але завжди приходить час перевіряти здобуті знання. Минулої п'ятниці на дітей з інтернату "Добре серце" (с. Новий Милятин) чекав контрольний зріз знань в рамках проекту "Освіта в інтернатах". Учні молодшої групи (3-5 класи) справили вище середнього рівня. Найкраще їм дались математичні задачі, а от з українською мовою виникли труднощі. Тепер контрольна робота чекає на дітей старшої групи. Вони розповідатимуть викладачу усе що запам'ятали з історії Австрії, Німеччини, Данії та Італії.


    Оновлення від 15.03.2016
Швидкою ходою наближається літо, а з ним - випускні заняття проекту "Освіта для дітей в інтернаті". Діти це відчувають, а тому заняття проходять інтенсивніше та... цікавіше. 
Останнього разу вихованці інтернату відправились із с. Новий Милятин прямо в центр Великої Британії, де дізнавались її історію, починаючи від древніх кельтів і до сучасних бритів. Не забувши, звісно, заскочити в гості до Гаррі Поттера. Поки старша група подорожувала, діти від 1 до 5 класу зіткнулись із неймовірними математичними труднощами: від додавання простих чисел до рівнянь з одним невідомим. Однак спільними зусиллями (та з підказками репетитора), діти побороли невідоме! Дорога знань важка, однак діти-сироти з інтернату "Добре серце" долають її крок за кроком. 
Дякуємо соціально-відповідальній компанії Blackthorn Vision за таку можливість!    Оновлення від 26.04.2016

- Ох же ж як важко вчитись, коли за вікном така хороша погода..., - сказали би будь-які діти, окрім вихованців дитячого сиротинця "Добре серце" (с. Новий Милятин). Адже навчання, яке вони отримують в рамках проекту "Освіта для дітей з інтернату", краща за будь-яку школу. Тут і мультфільми, і загадки, і інтелектуальні змагання, і подорожі в інші країни - тільки й встигай вивчити максимум цікавої інформації, яку приготував для них наш викладач.


    Оновлення від 16.05.2016
Саме зараз діти з інтернату "Добре серце" (с. Новий Милятин) безкоштовно беруть участь у літньому таборі від Всеукраїнської Асоціації "Моя Україна". Однак не всі, а тільки ті, що добре здали випускні екзамени по навчальному проекту "Освіта для дітей в інтернаті". Наш репетитор пішов на літні канікули разом із дітьми, однак у вересні ми знову повернемось до навчання. Бажаєте допомогти нам підвищувати рівень освіти дітей в сиротинцях? Долучайтесь до проекту! Деталі - за тел. 063-17-43-758    Оновлення від 30.09.2016
Проект "Освіта для дітей з інтернату" офіційно розпочався. Вдруге. Вчора волонтер-репетитор провів для дітей перше заняття. Після довгих канікул важко повернутись до інтенсивних навчань, але і діти, і репетитор налаштовані рішуче!


Оновлення від 07.10.2016
Вчорашнє освітнє заняття з дітьми з інтернату "Добре Серце" відбувалось не так, як завжди. Замість звичних уроків наші репетитори спілкувались з дітьми та відповідали на їхні запитання. З молодшими розгадували різноманітні загадки, а зі старшими розв'язували логічні задачі, виконувати завдання для розвитку асоціативного мислення, а також розвивали фантазію із завданнями, де неможливо було дати однозначну відповідь. Не дивлячись на різницю у віці, діти прийняли інтелектуальний виклик.


Оновлення від 21.10.16
Хто би міг подумати, що навчання може бути цікавим) Як інакше пояснити, що навіть під час канікул діти продовжують ходити на заняття до наших репетиторів? Не забуваємо ми і про тих, хто підтримує наш проект "Освіта в інтернаті" ось уже другий рік. Дякуємо, Blackthorn Vision!

aNoZHIbN5EI.jpgKa8uOmou_NM.jpg

Оновлення від 28.10.2016
До кожної дитини можна знайти підхід. Особливо якщо він не тільки корисний, а ще й веселий. Репетитори проекту "Освіта для дітей в інтернаті" добре про це знають, а тому розвивають дитячу увагу українською настільною грою Twins, аналогом популярного Dobble

Wx8xMJBYIv8.jpgp5CZwxKj6O8.jpg

Оновлення від 18.11.2016
Ось ще один приклад того, що навчання може бути веселим... якщо знайти правильний підхід. Наший репетиторам проекту "Освіта для дітей в інтернатах" це явно вдалось.

njwm92ulNaU.jpgOgiKEkEMbyA.jpg

Оновлення від 18.11.2016
Навіть в інтернаті діти в першу чергу залишаються дітьми. В цьому впевнилась волонтер Вікторія, яка привезла із собою 6-річну дочку. Дітлахи весело та активно провели час, і навіть разом повчились

r26Vjl86xSg.jpg_Euhm-Gxhhs.jpg

Оновлення від 7.12.2016
Ще одне заняття в рамках проекту "Освіта для дітей з інтернату". Цього разу діти вчились позувати на камеру. Вийшло досить професійно, не знаходите?

LifS3f5VoKU.jpghRPTyQFG0F4.jpg

Оновлення від 22.12.2016
Останнє в цьому році заняття проекту "Освіта для дітей в інтернаті". На дітей чекає зріз знань і довгоочікувані канікули. Глянемо, чого ж їх навчили наші репетитори.

Iu3IwUhGZcY.jpg


Оновлення від 2.02.2017
Вийшли з канікул і наші соціальні репетитори проекту "Освіта для дітей в інтернаті". І вирішили разом з вихованцями сиротинця "Добре серце" (с. Новий Милятин) присвятити перше заняття веселому інтелектуальному розвитку. Діти були зовсім не проти.

AMDBhCEtOJk.jpgXOwMgOCBqSg.jpg

Оновлення від 14.02.2017
Відбулось ще одне заняття для вихованців інтернату "Добре серце". Цього разу молодша група вчилась писати прописи, а також вирішувала приклади з математики. 
До речі, наш репетитор Ірина шукає компанію. Якщо ви бажаєте допомогти нам допомагати дітям - долучайтесь до проекту "Освіта для дітей в інтернаті". Усі деталі - за телефоном 050-373-15-96. 

W91HfnmhLHA.jpgefG-wG0iKIU.jpg

Оновлення від 2.03.2017
Наші репетитори продовжують навчати дітей з інтернату "Добре серце" найосновнішому: української мови, письму та математики. До молодших долучаються навіть старші, адже вчитись ніколи не пізно. Дякуємо компанії Blackthorn Vision, що підтримує цей проект!

7Z6kEZVQPHM.jpgKhyXjqMmnmI.jpg

Оновлення від 13.03.2017
В інтернаті "Добре серце" з'явились нові мешканці - Аманда і Дмитро, які швидко включились в опанування нових знань. Ось що робить авторитет репетитора.

KSZV9pIzC4c.jpgsQZNCwXIF0w.jpg

Оновлення від 24.03.2017

Вчорашня поїздка в інтернат "Добре серце" в рамках проекту "Освіта для дітей в інтернаті" обернулась справжньою подією. До дітей приїхали військові із зони АТО, щоб розповісти про будні наших хлопців, та подарували прапор, підписаний бійцями. Наші ж дівчата-репетитори вручили дітям портрет Шевченка за чудову виставу в честь річниці Кобзаря. А коли все заспокоїлись, молодші мешканці інтернату приступили до найцікавішого - навчання письму та математичним операціями

1XsigHojhEg.jpg vGqjm21-enY.jpg

Оновлення від 24.03.2017

Наші репетитори по проекту "Освіта для дітей в інтернаті" навчають дітей не лише точних наук, а й розвивають творчі здібності. Адже головне - це впевненість у власних силах. А дітям в сиротинцям вона ой як потрібна...

cZuY_IWUqeY.jpg 1bEH7nbhmk4.jpg


Оновлення від 19.04.2017

Свята святами, а навчання за розкладом. Репетитори проекту "Освіта для дітей з інтернату" продовжують поповнювати багаж знань вихованців інтернату "Добре серце"

_HK9QpJTfh0.jpg LFlwci3JPOw.jpg

Оновлення від 27.04.2017

Що може бути найнуднішим з уроків? Математика, українська мова, малювання. А що може бути найцікавішим з уроків? Математика, українська мова, малювання... Адже все залежить лише від викладачів. Проекту "Освіта для дітей з інтернату" з цим явно пощастило. А ще пощастило з компанією Blackthorn Vision, яка підтримує бажання дітей-сиріт отримати краще життя.

4FiG1_ztfxc.jpg YBgQX8nQyrA.jpg