Події


20/12/2019

   Напевне Ви вже встигли замислитись, куди ж це ми зникли, насправді наші помічники Святого Миколая плідно трудились  з метою здійснити мрії якомога більшої кількості дітлахів із дитячих будинків, інтернатів, малозабезпечених та багатодітних сімей. Ми не забули ні про кого, зазирнули у всеможливі куточки країни і більш ніж переконані це ще не наша межа, попереду більше.

   А тепер Ви готові вирушити із нами у мандри країною, щоб простежити, як здійснювались дитячі мрії, як раділи маленькі серця та наскільки міцними були найтепліші обійми враженої дітвори.

   З чого ж розпочати, наші "північні олені" попрямували у напрямку Рівного, адже з далекого 2015 року дорогі нам партнери, магазин "Шипшина" приймають участь в акції "Я допомагаю Святому Миколаю". І цього року не виключення! Вже вкотре друзі відвідали Клеванську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат 1-2 ступеня. На даний момент там перебуває більше сотні діточок. Ми неймовірно вдячні за таку плідну співпрацю Євгену Куделі, компанії "Шипшина" у Рівному та всім небайдужим! Окрема подяка керівництву школи-інтернат та діточкам за чудове свято і теплий прийом.

viber_image_2020-01-02_14-43-01.jpgраватпапгрь.jpgviber_лщшопще.jpg

    Одного зимового дня наш політ досягнув Хмельницького. У дитячому будинку Хмельницької обласної ради, цілодобово перебувають близько 40 дітей. Громадському об‘єднанню «Свербивус» спільно із Владиславом Поліщуком, компанією «Шипшина», а також усіма небайдужими вдалось привітати зі святом усіх вихованців дитячого будинку, однією із найбільших радостей є бачити посмішки дітей, що із захопленням та інтригою розкривають подарунки від сивенького та щирого добродія…

viber_image_2020-01-02_14-43-00.jpg

   Гадаєте, ми могли про когось забути, це аж ніяк не про нас, не оминули ми і Вінницький християнський реабілітаційний центр опіки та піклування «Нове життя». Малюки отримали омріяні ляльки, настільні ігри, санки та навіть фітнес-браслети. Дякуємо Олександру  Сисоєву та компанії «Шипшина», що у Вінниці, а також усім активним благодійникам, які влаштували справжню казку для цих слухняних малят.

viber_image_2020-01-02_14-42-57.jpg

  Пролітаючи засніженими околицями Одеси зазирнули ми до любих дітлахів із спеціалізованого дитячого будинку №3 "Сонечко". Щиро вдячні Lyamtsev Igor, компанії "Шипшина" та усім добрим серцям, без Вашої допомоги ця "хурделиця" справжнього дива була б лише мрією. Тепер такі бажані машинки та ляльки знайшли новий дім, а діточки відданих друзів.

viber_image_2020-01-02_14-42-27.jpgviber_image_2020-01-02_14-42-36.jpg

   Куди ж далі вирушити? Наші любі посланці Миколая з Івано-Франківська привідкрили для нас таємницю чарівного вечора. Вони розповіли про подорож до вихованців із "Рідної оселі", що в місті Тлумач. Майже 30 діточок отримали омріяні подарунки, а також гарний настрій і безліч позитивних вражень.  Щиро вдячні Яна Яковин та усім залученим за гарне проведення акції "Я допомагаю Святому Миколаю, а ти?»

viber_image_2020-01-02_17-05-09.jpgviber_image_2020-01-02_14-42-21.jpgviber_image_2020-01-02_17-05-10.jpg

  А зимові легенди у магічний передвечірній час лунали звідусіль, зустріли ми їх і серед вуличних лабіринтів Білої Церкви, маленькі пташенята якраз поринули у сни, коли Святий Миколай прийшов у їхній дім. Хоча ми й не можемо побачити фото із враженими обличчями дітлахів, але знаємо щастю цих ніжних сердець не було меж.

   Опісля таких тривалих мандрів ми повернулись до рідної домівки, щоб «запалити» маленькі зірки міста Львова. Організували свято мрії, де близько 50 дітлахів із багатодітних та малозабезпечених сімей спостерігали за вражаючим виступом «Лісова хижина також має проблеми» від юних акторів «Театрального вулика» та палкого сценариста/режисера Наталіїї Ятцишин. Слухали ми і відгомін живої музики у виконанні експресивних учасників рок-гурту «Wonder Why».  Надихались вражаючою атмосферою, що внесла у це свято справжня чарівниця та засновниця проекту «Майстерня повітряного дива».  Ну і куди ж без неї, Перша Львівська Медіатека – місце, що стало для нас найтеплішим домом, де ми оживляємо найяскравіші задуми.

viber_image_2020-01-02_16-31-22.jpgviber_image_2020-01-02_16-30-58.jpgviber_image_2020-01-02_16-31-21.jpg

    Це була наша остання зупинка і тепер ми знаємо, не має нічого неможливого, коли навколо тебе збираються справжні однодумці. Друзі з Вашою допомогою стільки дитячих мрій засяяли новими барвами.
Дякуємо, що Ви з нами!!!


Повернення до списку