Події


24/12/2014


     Щирий сміх, широко розплющені очі та бажання якомога швидше дізнатись, що приніс святий Миколай у своєму великому мішку - саме так зустрічали волонтерів товариства допомоги "Свербивус" в сиротинцях Львівської області. Понад місяць назад діти написали листи до святого Миколая, де просили не тільки теплий одяг, солодощі та іграшкии, а й важливіші речі.

     "Я просила здоров'я. Я написала, що моєму молодшому братику робили операцію, йому два рочки, щоб йому принесли якийсь подарок маленький", - зізналась 12-річна Марічка.

     І ось довгоочікуваний день настав. Десятки волонтерів, серед яких програмісти, студенти та навіть мами, приїхали в сиротинці "Вишенька" (с. Жовтанці) та "Добре серце" (с. Новий Милятин) для того, щоб виконати дитячі мрії.

     "Спочатку брав один лист, розповів своїм друзям, співробітникам. Однак потім вирішив взяти ще, щоб більше дітей змогли отримати подарунки", - розповів Юрій Горак, один із меценатів, що долучились до акції.

     Долучився до акції і гравець футбольного клубу "Карпати" Ярослав Мартинюк. Діти обступили футболіста та буквально засипали його запитаннями.

     "Мені приємно спілкуватися з дітьми. В мене вдома дві дитини, але вони ще не говорять. Мені подзвонили, запропонували, і я відкликнувся. Адже спілкування із дітьми - це найдорожче, що може бути", - поділився враженнями Ярослав.

     Але діти теж приготували подарунки для гостей: театралізовану виставу про святого Миколая, наповнену душевним співом та щирими емоціями.

     "Виникла ідея, щоб зібрати листи від дітей, щоб не просто накупити подарунки на свята, а дізнатись чого вони потребують насправді. Ми розмістили інформацію на порталі "Хочу/Можу", і люди радо зголосились допомогти. Потім ми зібрали подарунки і привезли меценатів в сиротинці, щоб вони не лише побачили, а й відчули що таке дитяче щастя і чому заради нього необхідно старатись", - розповів Володимир Сайкевич, керівник товариства допомоги "Свербивус"

Подія минула, однак організатори закликають допомагати і після того, як завершаться новорічні свята. Адже поки в країні триває напружена ситуація, догляд за незахищеними верствами населення лягає на плечі небайдужих. Дізнатись більше про проекти товариства допомоги "Свербивус" можна за телефоном 050-373-15-96 та на сайті http://sverbyvus.org.ua/, а ознайомитись із дитячими листами - за посиланням http://sverbyvus.org.ua/ua/can/

_MG_1644.jpgПовернення до списку