Події


01/06/2020
   Під час фізичної ізоляції ми залишаємось у домі з найріднішими. Чуємо дитячий сміх, приємні запахи долинають із кухні, постукування молотка нагадує про дизайнерські зміни в оселі. Зараз у нас набагато більше часу, щоб прислухатись до того, що навколо нас, хто поруч із нами.

    Саме тому ми підготували декілька цікавих ідей для яскравого та затишного сімейного дозвілля)

1. Настав час для сімейних фото.
Скористайтесь своєю фантазією на повну, продумайте цікаві образи, облаштуйте інтер'єр та прихопіть усю палітру власних емоцій. Фото зберігають найнесподіваніші миті, оновіть свої спогади.

40bdc7fb16d60119aff24c93f3671d6ab39e98c8.jpg

2. Відчуйте себе справжнім майстер-шефом.
Звісно, не забудьте і про помічників. Оберіть спільно із дітьми особливий для Вас рецепт та разом приготуйте його. Страва набагато більше смакуватиме, коли кожен відчуватиме частинку свого вкладу.

keis-3-vkusnye-skazki-i-obuchenie-detei-kulinarnomu-remeslu-pho.jpeg

3. Закинута книга.
У Вас точно є книга до якої давно вже не доходять руки, але бажання її дочитати присутнє. Озираючись, замислюєтесь наскільки це складно з дітьми… Як Вам ідея залучити їх до процесу, дозволити їм відчути себе дорослими. Читайте по черзі та розповідайте про те, що зрозуміли, обговорюйте, діліться враженнями. Не обов'язково завершити за один день, можна розтягнути це задоволення.

16684_mama-shutterstock_17268403.jpg

4. Фермери.
Як щодо власної маленької кухонної грядочки? Кріпець, петрушка, базилік та багато інших приправ, які озеленять Ваш балкон або ж підвіконник. Це особливе відчуття, коли проростає насіння і з'являються справжні плоди Вашої праці. Випробуйте!

fixed_large_75d6a3e2-2bfa-40e1-b346-c0e85ebde6bd.jpg

5. Сцену ніхто не відміняв!
Відчути себе справжніми акторами, продумати костюми та ролі, навіть для дорослих це дитяча мрія. Створіть справжню гостросюжетну історію. Хммм…Як щодо аудиторії? У нас є відеозв'язок, зберіть усіх рідних та друзів біля екрану та влаштуйте для них віртуозну театральну постановку.

актерское-мастерство-марьино.jpg

«Дозвольте своїй фантазії бурлити, бо світ ми можемо й створити»


Повернення до списку