Події


16/02/2016

У пансіонаті "Славський" вдруге відбувся рекреаційний проект "Genesis". Протягом п'яти днів учасники АТО відвідували арт-майстерню, спа-процедури та мотиваційні тренінги, і усе - на свіжому карпатському повітрі. Кажуть, так про них ще не турбувались.

"Такі проекти треба проводити частіше, це однозначно. І місце проведення, і наповнення по програмі - усе на найвищому рівні. Навіть додому їхати не хочеться", - розповідають учасники проекту.


Основний акцент було зроблено на відпочинок на свіжому повітрі - піші походи Карпатами та екскурсії. Також усі дні учасники займались в арт-майстерні: малювали асоціації, ліпили з глини і навіть робили нестандартну розминку. Разом із чотирьохразовим харчуванням, спа-процедурами, тренінгами від бізнес-центру "Ля Телепате" та виступом музичного гурту "Ойкумена" - усе це дало лише позитивний ефект та зарядило енергією на всі 100%.

“Після першого заїзду ми отримали багато схвальних відгуків від учасників програми. І видно, що щирих, адже за два дні після оголошення про наступний етап проекту уже всі місця були зайнятими. Ми вдячні пансіонату "Славський", який дозволив провести такий захід на своїй території, а також тренерам, які погодились допомогти учасникам АТО на безкоштовній основі. Зараз ми ведемо переговори про проведення третього заїзду, адже розголос пішов і попит є", - розповів Олег Бакулін, координатор проекту "Genesis". 

Якщо ви бажаєте долучитись до організації рекреаційного проекту "Genesis", зголошуйтесь за телефоном 050-373-15-96.
Повернення до списку