Події


25/12/2015

Завершився перший етап рекреаційного проекту "Genesis". З 20 по 24 грудня учасники АТО відвідали пансіонат "Славський", де успішно поєднували відпочинок із терапевтичними вправами.

“Головне зрозуміти і цим людям, і загалом нам усім, що нас  чекає світле майбутнє незалежної України. Все що нам потрібно -  це єднатися та підтримувати одне одного у всьому, не бути байдужими, навіть після таких тяжких випробувань. І в це свій великий внесок сьогодні роблять люди, які пішли нас захищати” - розповідають тренери рекреаційної програми “ Genesis ”.


Окрім терапевтичних вправ учасникам проекту розповідали  як розпочати власний бізнес з нуля, як мотивувати себе досягати поставлених цілей та не здаватись перед труднощами мирного життя.

"Усі тренінги пройшли дуже добре, ми і розібрали інформацію, і подискутували, і обговорили можливості її застосувати на практиці. Після тренінгів я бачила, що емоційний стан учасників покращувався, вони ставали спокійними, розслабленими, усміхненими, у них "загорялися очі". Також ми спілкувалися і в неформальній обстановці, що дозволило ще краще порозумітись ” - розповіла Олена Коссак, засновник  центру бізнес-тренінгів "Ля Телепате".


Перший етап проекту відбувся в пансіонаті "Славському" серед мальовничих гір Карпат. До послуг учасників програми були спа-центр, кінозал, шведський стіл та багато іншого. Усі учасники програми ознайомилися та погодилися із пам'яткою, в якій прописані основні вимоги програми: заборона курити та вживати алкоголь на території бази.

"Тут ставлять по-людяному до нас і наших проблем, і ми дуже це цінуємо. Подібних програм я ще не зустрічав в Україні, усі сконцентровані на допомозі хлопцям на Сході, і це правильно. Але коли людина повертається звідти, то вона теж потребує підтримки, розуміння, інколи допомоги”, - поділились враженнями учасники програми "Genesis"."Genesis" - це рекреаційна програма для тих, хто брав участь в АТО та повернулися додому. В першу чергу такі люди потребують спокою та можливості зібратись із думками. Мета програми "Genesis" - дати їм цей простір для роздумів та пошуку себе. Ми не плануємо робити такі заходи одноразовими, тому запрошуємо до співпраці волонтерів та психологів, адже хочемо не тільки організувати комфортний відпочинок, а й наповнити його корисними дозвіллям", - розповів Володимир Луценко, координатор програми від громадського об'єднання "Свербивус".Повернення до списку