Добра скриня

Активісти громадського об'єднання "Свербивус" реалізували відомий заклик "Візьми якщо треба, дай якщо можеш" в проекті "Добра скриня". Відтепер кожен, хто знаходиться в скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї С крині, а той, хто має таку можливість, зможе їх залишити.


"В країні росте кількість соціально незахищених людей, і особливо це відчувається перед святами. Багато людей, переважно пенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів. Саме тому ми вирішили організувати проект "Добра скриня". Наразі Добра Скриня розміщена за адресами вул. Городоцька, 357, вул. Богдана Хмельницького, 217 та вул. Пасічна, 153  в приміщеннях мережі магазинів "ШипШина", однак ми хочемо, щоб такі Скрині з'явились по усьому Львові. Якщо ви бажаєте допомогти із встановленням Добрих Скринь в інших місцях, можете допомогти із наповненням, або знаєте, кому могли б знадобитись продукти зі Скрині - телефонуйте 050-373-15-96. Також можна переказати кошти на наш рахунок (Р/р 26009053704490 в ПАТ “ПриватБанк”, ЄДРПОУ 39687074,  МФО 325321), і усіма необхідними закупівлями займемось безпосередньо ми ", - кажуть організатори проекту.


11.jpg z2.jpg


Також, хочемо розказати чудову новину. "Добра скриня" розширює свою діяльність і тепер приймає не лише продукти, а й одяг. За цими ж адресами: вул. Городоцька, 357, вул. Богдана Хмельницького, 217 та вул. Пасічна, 153 в приміщеннях мережі магазинів "ШипШина" ви можете принести одяг, який більше не хочете використовувати. Повірте, навіть у нашому місті достатньо людей, які не можуть дозволити купити своїм дітям чи родичам одяг. Дайте друге життя своїм речам!


ulVLiIQohtg.jpg vyncI64yMAA.jpg