Програма "Genesis"

Завершився перший етап проекту "Genesis". В період з 20 по 24 грудня 2015 семеро учасників АТО відпочивали в пансіонаті "Славський", де поєднували фізичні та терапевтичні навантаження. Детальніше - за посиланням:

Завершився другий етап проекту "Genesis". В період з 7 по 11 лютого 2016 восьмеро учасників АТО відпочивали в пансіонаті "Славський". Основний акцент було зроблено на терапевтичну арт-майстерню та екскурсії. Детальніше - за посиланням:

Завершився третій етап проекту "Genesis". В період з 22 по 26 травня 2016 восьмеро учасників АТО відпочивали в пансіонаті "Славський". Основний акцент було зроблено на спортивні заняття та терапевтичні процедури. Детальніше - за посиланням:
http://sverbyvus.org.ua/ua/news/Takogo-vnymanyya-nam-eshche-ne-udelyaly-uchastnyky-ATO/

Завершився четвертий етап проекту Genesis. 9 військових, що повернулись із зони бойових дій на Сході України змогли безкоштовно відпочити серед мальовничих Карпат. Проект тривав з 30 жовтня по 4 листопада 2016, і традиційно відбувався у гостинному пансіонаті "Славський"
http://sverbyvus.org.ua/ua/news/Sostoyalsya-IV-tap-proekta-Genesis/

Завершився п'ятий етап проекту Genesis. Проект тривав з 31 травня по 4 квітня 2017, та відбувався у гостинному пансіонаті "Славський". Основний акцент було зроблено на пропрацювання психологічних блоків за допомогою настільних ігор
http://sverbyvus.org.ua/ua/news/Nastol%60n-e-ygr-kak-sredstvo-reabylytatsyy-voenn-kh/

Громадське об'єднання "Свербивус" запрошує волонтерів, психологів та мотиваційних тренерів долучатись до організації рекреаційної програми "Genesis". Основна ціль програми - допомогти учасникам АТО адаптуватись до умов мирного життя, відпочити та просто перевести подих."Genesis" - це рекреаційна програма для тих, хто приймав участь в АТО та повернувся додому. В першу чергу такі люди потребують спокою і можливості зібратись з думками. Ціль програми - дати їм простір для роздумів та пошуку себе. Також запрошуємо до співпраці волонтерів, психологів та мотиваційних трененрів, адже ми хочемо не тільки організувати комфортний відпочинок, а й наповнити його користю", - розповіли координатор програми від громадського об'єднання "Свербивус".

Окрім відпочинку на учасників програми "Genesis" чекають безкоштовний огляд від окуліста, терапевта, уролога-сексопатолога, пульмонолога, проктолога, хірурга-травматолога та кардіолога. 

Дізнатись більше та зареєструватись на програму можна за телефоном 050-373-15-96.