Добра скриня

Активісти громадського об'єднання "Свербивус" реалізували відомий заклик "Візьми якщо треба, дай якщо можеш" в проекті "Добра скриня". Відтепер кожен, хто знаходиться в скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї Скрині, а той, хто має таку можливість, зможе їх залишити.


"В країні росте кількість соціально незахищених людей, і особливо це відчувається перед святами. Багато людей, переважно пенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів. Саме тому ми вирішили організувати проект "Добра скриня". Наразі Добра Скриня розміщена за адресами вул. Городоцька, 357, вул. Богдана Хмельницького, 217 та вул. Пасічна, 153 в приміщеннях мережі магазинів "ШипШина", а також в нашому офісі за адресою вул. С. Бандери, 5а, однак ми хочемо, щоб такі Скрині з'явились по усьому Львові. Якщо ви бажаєте допомогти із встановленням Добрих Скринь в інших місцях, можете допомогти із наповненням, або знаєте, кому могли б знадобитись продукти зі Скрині - телефонуйте 050-373-15-96. Також можна переказати кошти на наш рахунок (Р/р 26009053704490 в ПАТ “ПриватБанк”, ЄДРПОУ 39687074, МФО 325321), і усіма необхідними закупівлями займемось безпосередньо ми", - кажуть організатори проекту.