Звіти
- Всеукраїнський флешмоб "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?" 26/12/2016 До дня Святого Миколая ГО "Свербивус" організувало всеукраїнський флешмоб "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?", в рамках якого виконало бажання сотні дітей-сиріт з 6 міст України.
-
Виїзд на мультфільм "Микита Кожум'яка" 04/11/2016
Діти з дитячого інтернату "Добре серце" відвідали показ українського мультфільму "Микита Кожум'яка". Дякуємо компанії Blackthorn Vision за таку чудову ініціативу!
-
Майстер-клас із монотипії 13/10/2016
13 жовтня в офісі ГО "Свербивус" відбувся майстер-клас із монотипії
-
Початок проекту "Освіта для дітей" 22/09/2016
22 вересня волонтери проекту "Освіта для дітей в інернаті" відвідали сиротинець "Добре серце", що в селі Новий Милятин. Нові викладачі познайомились із дітьми, зіграли в розвиваючі ігри та посмакували солодощами
- Загальна сума коштів Таблиця руху коштів товариства допомоги "Свербивус"
- Акція "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?" 2017 Завершилась акція "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?". Помічники святого Миколая добряче постарались і виконали бажання двох сотень сиріт по усій Україні.
- Валентинки для солдат в зоні АТО. с. Жовтанці 7 лютого волонтери товариства допомоги “Свербивус” відвідали інтернат “Вишенька”, що у селі Жовтанці, Львівської області. До Дня святого Валентина вони, спільно із дітьми із сиротинця, виготовили м'які патріотичні валентинки, які будуть передані бійцям української армії в зону АТО
- Святий Миколай - допоможемо разом До дня святого Миколая товариство допомоги "Свербивус" провело акцію "Святий Миколай - допоможемо разом". Протягом місяця соціально-активні львів'яни виконували дитячі бажання вихованців інтернатів "Вишенька" (с. Жовтанці) та "Добре серце" (с. Новий Милятин). А 18 грудня вони відвідали дітлахів та привезли із собою не лише подарунки, а й яскраві емоції
- Похід в дельфінарій (м. Одеса)
- Дитяче свято у Веселому вулику
Звіти 1 — 10 з 33
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець | Всі
