Проекти


   Ви вже також передчуваєте, як наближається зимова магія? Тепер холодні вечори ми можемо наповнювати теплом власних вчинків. Хіба ж не чудово, відчути себе спритним ельфом, що допомагає Святому Миколаю втілювати дитячі мрії у реальність. Давайте цього року створимо власну казку, де лунатиме щирий дитячий сміх. Станьте частиною цієї пригоди, не бійтесь спробувати щось нове!

    З 1 листопада громадське об'єднання "Свербивус", за підтримки компанії "ШипШина", розпочинають акцію "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?". Основна мета: привернути увагу до потреб дітей у сиротинцях та із малозабезпечених сімей і організувати для них свято Миколая. Ця акція всеукраїнська: ГО "Свербивус" збиратиме дитячі побажання в таких містах як Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Рівне, Одеса, Біла Церква та Хмельницьк. .

   Також ми хочемо поділитись своїми здобутками за попередні роки:
  •  звіт акції 2016 року тут
  •   як відбулась акція у 2017 році можна подивитись за посиланням

львів0.jpg

   "Павутина добрих справ постійно розширюється. Спільно із мережею магазинів "ШипШина" акція "Я допомагаю Миколаю. А ти?" охопить сім міст України. Ми зберемо дитячі листи до святого Миколая та подаруємо дітям справжнє новорічне диво", - розповіла Ліліана Бутрій, організатор проекту.

   Як можна долучитись?
  • вибрати листа зі списку запропонованих за посиланням http://sverbyvus.org.ua/can/
  • відмітитись у координатора за телефоном 050-317-45-35, що ви дійсно виконаєте бажання конкретної дитини
  • зібрати пакунок і передати його за адресою:
   Львів - вул. Городоцька, 190, вул. Городоцька, 357, вул. Б. Хмельницького, 217, вул. Пасічна, 153, магазини "ШипШина"
   Івано-Франківськ - вул. Калушське шосе, 15, магазин "ШипШина"
   Рівне - вул. Млинівська, 26, магазин "ШипШина"
   Біла Церква - вул. Фастівська, 28, магазин "Шипшина"
   Одеса - вул. Дальницька, 42, магазин "ШипШина"
   Вінниця - вул. Київська, 18, магазин "ШипШина"
   Хмельницьк - вул. Кам'янецька, 137, магазин "ШипШина"

Бодак Руслан.jpgів фр3.jpg

   ВАЖЛИВО! Якщо ви, наприклад, хочете допомогти дитині з Вінниці, а самі фізично знаходитесь у Львові - це не проблема. До 14 грудня ми формуємо і сортуємо подарунки, а потім розсилаємо їх нашими кур'єрами в інші міста. Просто віднесіть пакунок у точку збору вашого міста, а ми відправимо його потрібному адресату.

   Хочете допомогти, але не маєте часу і можливості фізично купити подарунка? Переховуйте кошти на наш рахунок UA833253210000026009053704490 в ПАТ “ПриватБанк”, ЄДРПОУ 39687074, МФО 325321. Усе решта ми зробимо все самі. Ви отримаєте чеки і повний фотозвіт

  Також ви можете долучитись до соціального флешмобу. Для цього потрібно сфотографуватись із листочком "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?" та запостити його в соціальних мережах з хештегом #ядопомагаюмиколаю. Це приверне увагу ваших друзів до потреб сиріт та активізує їхню соціальну відповідальність.

   Більше інформації можна отримати за телефоном  050-317-45-35 - Ліля

Повернення до списку