Проекти


Чуєте,чуєте цей звук? Це помічники святого Миколая перевіряються свої дзвіночки, бубенці та сурми. Адже уже скоро вони вирушать допомагати втілювати в життя найбільше дитяче свято. Бажаєте допомогти святому Миколаю та принести радість дітям-сиротам? Долучайтесь до нашої команди!

З 1 листопада громадське об'єднання "Свербивус", за підтримки компанії "ШипШина", розпочинають акцію "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?". Основна мета: привернути увагу до потреб дітей у сиротинцях та організувати для них свято Миколая. Ця акція всеукраїнська: ГО "Свербивус" збиратиме дитячі побажання в таких містах як Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Рівне, Одеса та Біла Церква. 

Як відбулась акція у 2017 році можна подивитись за посиланням
Звіт акції 2016 року тут"Павутина добрих справ постійно розширюється. Спільно із мережею магазинів "ШипШина" акція "Я допомагаю Миколаю. А ти?" охопить шість міст України. Ми зберемо дитячі листи до святого Миколая та подаруємо дітям справжнє новорічне диво", - розповіла Ліліана Бутрій, організатор проекту.

Як можна долучитись?
  • вибрати листа зі списку запропонованих за посиланням http://sverbyvus.org.ua/can/
  • відмітитись у координатора за телефоном 050-317-45-35, що ви дійсно виконаєте бажання конкретної дитини
  • зібрати пакунок і передати його за адресою:
Львів - вул. Городоцька, 190, вул. Городоцька, 357, вул. Б. Хмельницького, 217, вул. Пасічна, 153, магазини "Шипшина"
Івано-Франківськ - вул. Калушське шосе, 15


ВАЖЛИВО! Якщо ви, наприклад, хочете допомогти дитині з Вінниці, а самі фізично знаходитесь у Львові - це не проблема. До 14 грудня ми формуємо і сортуємо подарунки, а потім розсилаємо їх нашими кур'єрами в інші міста. Просто віднесіть пакунок у точку збору вашого міста, а ми відправимо його потрібному адресату.

Хочете допомогти, але не маєте часу і можливості фізично купити подарунка? Переховуйте кошти на наш рахунок Р/р 26009053704490 в ПАТ “ПриватБанк”, ЄДРПОУ 39687074, МФО 325321. Усе решта ми зробимо все самі. Ви отримаєте чеки і повний фотозвіт

Також ви можете долучитись до соціального флешмобу. Для цього потрібно сфотографуватись із листочком "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?" та запостити його в соціальних мережах з хештегом #ядопомагаюмиколаю. Це приверне увагу ваших друзів до потреб сиріт та активізує їхню соціальну відповідальність.

Більше інформації можна отримати за телефоном  050-317-45-35


Повернення до списку