Події


05/11/2019

   Формат цього табору розвивався навколо міжнаціональної ідеї, ми подорожували різними країнами світу досліджували особливості кухні, а також традиції, кінематограф, мову, мистецтво та музику. Звісно, насправді ми не літали з одного куточка світу в інший, але впевнено створювали образи кожної місцевості у найзатишніших куточках пансіонату «Славське».

viber_image_2019-11-05_23-19-42.jpg

   Ну що ж Ви готові вирушати разом із нами у світову мандрівку? Тримайтесь міцно, подорож буде швидкою та неймовірно насиченою)

viber_image_2019-11-05_23-19-43.jpgопноно.jpgviber_image_2019-11-05_23-19-45.jpg

   І розпочали ми із найріднішої серцю України. З першими світанковими променями прокинулись під яскраві аромати дому. Звісно, щоб дослідити всю красу, нам було вдосталь прогулятись околицями, поспостерігати за карпатською архітектурою, познайомитись із домашніми звірами справжніх господарів. Згодом, ми розгадували таємниці різних регіонів України завдяки інтерактивному квесту, пізнавали мелодійність мови через ритм сучасних пісень. Встигли зазирнути й у минуле, працюючи руками над особливими іграшками із сіна, маленькі баранчики просто вражали ніжними ароматами висушених трав.

авааа.jpgviber_image_2019-11-05_23-45-18.jpgджжз.jpg

   Тепер рухаємось далі, точніше до наших сусідів, адже Польща зовсім неподалік. Сонце таки посприяло чудовим прогулянкам, після повернення діти змогли довідатись багато цікавої інформації про традиції та особливості польської культури завдяки міні-лекції, дискусії. Також ми пізнавали фантастичну гру «Лабіринт» та поринули у світ осіннього арт-заняття. Вечір для нас був не менш насиченим, адже робота з глиною - дійсно щось нове, практикувались у виготовленні глиняного посуду. Дітлахи буквально розкривали свої таланти та відкривали нові можливості.

впвпеп.jpgviber_image_2019-11-05_23-21-20.jpgроиото.jpg

   Готові вирушити у запальний ритм танцю, Іспанія не за горами. Все розпочалось з історії традиційних свят та дискусій про іспанський норов. Надалі події розкрутилось навколо створення піньяти у вигляді коників, це було нелегке випробування, що потребувало терплячості, але результат багатьох приємно здивував. Відкривали ми й нові можливості у інтелектуальній грі MaindGame для підлітків та вікторині для нашої меншої аудиторії. Сказати, що було цікаво – це нічого не сказати, захоплення переповнюють і досі, а шалена конкуренція та командний дух, немов вогонь «запалювали» кожного.

орд.jpgпрпор.jpg

   Сполучені Штати Америки – цієї миті чекали усі, адже в цей день прокинулись потаємні образи дітлахів, що досі ховались у валізах. У день Хелловіну, ми працювали, як «бджілки». Майстрували торбинки для цукерок із фетру, а згодом придумували декорації для залу, адже вечірки чекали вже давно. Тож завершивши усі приготування, найдивакуватіші та найстрашніші персонажі, яких обрали діти зустрілись в одному приміщенні та запалили сцену. Куштували ми характерну для американців їжу та водночас таку подеколи бажану для нас.  Танцювали, досліджували рухливі ігри, сконцентровувались на більярді та розслаблялись у конкурсі «Мумія», де туалетний папір буквально долітав до стелі. Хочеться добавити лиш одне, було шалено, щиро та драйвово.

рпо.jpg

   Наша остання зупинка, місце, де прокидається сонце, Ви не помилились – це дійсно Японія. Ранок розвивався у течії цікавинок, після чого ручки дітлахів працювали над створенням японських коропів, як одного із символів дитячої наполегливості та сили. Ми таки познайомились із японською мовою, писали листи таємним друзям, складно в це повірити, але дітлахи впорались з ієрогліфами на відмінно. Традиційний затишок, що характерний японцям завітав і до нас, тож вечір став легким поривом нових вражень, адже відкрвали мистецтво ікебани, промальовували картини з образом сакури та досліджували японські комікси, ось так ми «привідкрили двері» чогось дійсно незвіданого досі. «Вишенькою» цього чарівного торту постала піжамна вечірка, де усі заснули під японську анімацію.

арпгагнке.jpgоадпшке.jpgрагау.jpg

   Ось такою була наша семиденна мандрівка, ми дійсно стали табірною сім'єю, пізнавали один одного у новій грі «Табірне коло», що потихеньку зближувала нас, адже так ми навчались висловлюватись та чути інших. Ця пригода ще довго лунатиме на устах дітвори, вона стане чарівним осіннім спогадом. А допоки діти згадують пережиті емоції, ми вже поволі будемо готуватись до нової зустрічі у літню пору.

шлгшл.jpgПовернення до списку