Події


06/11/2017
"1 листопада 1918 року. Молода українська влада кинула виклик Австрії та Польщі і почала боротьбу за незалежність. Для цього знайдені кращі розвідники, яким потрібно захопити ключові точки Львова. Однак верховне командування підозрює, що серед розвідників заховався шпигун..."


Ось такою була зав'язка квесту, що 5 листопада проходив в парку Знесіння. Розміновування залізничного вокзалу, боротьба з бюрократією, пошук розвідника-перебіжчика та проникнення в тюрму - чотири команди, сформовані із дітей-сиріт, навипередки шукали ключовий предмет, який мав допомогти укріпити владу українців у Львові.

"Ми спершу складали палатки, потім намагались закип'ятити воду одним сірником, а потім пояснювали слова із закритим ротом. Словом, було дуже цікаво і активно!", - поділились враженнями діти.


Квест поєднував в собі як історичні факти, так і розважальні елементи. Школярам потрібно було співпрацювати між собою, щоб першими досягти мети.

"Героєм може бути кожен - це основна думка, яку ми хотіли донести до дітей. Хоч вони і були в різних командах, але перемога однієї групи означала перемогу усіх українців у подіях Листопадового чину 1918 року", - розповів організатор квесту Бакулін Олег.

На переможців чекали подарунки від компанії "Шипшина" та мережі квест-кімнат "Secretorum".Повернення до списку