Події


29/12/2017
Завершилась акція "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?". Помічники святого Миколая добряче постарались і виконали бажання двох сотень сиріт по усій Україні. 

10.jpg100.jpg100000.jpg

"Кожного року кількість дітей, залучених в акції, збільшується. В 2015 їх було більше 50, минулого року - 100, цього ж - майже дві сотні. Приємно бачити, що з року в рік росте і кількість благодійників. Також в інших містах України утворюються волонтерські групи, що допомагають сиротинцям", - повідомив Олег Бакулін, представник ГО "Свербивус". 

Ось так виглядало свято  у спеціалізованому дитячому будинку №3 "Сонечко", що в місті Одеса. Малеча була вражена щедрістю святого Миколая та пообіцяла бути чемною увесь наступний рік.

Одеса2.jpgОдеса3.jpg

Концертом та радісними усмішками зустріли посланців святого Миколая вихованці із Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат 1-2 ступеня. Дітки були щасливі отримати подарунки та із захопленням ділились враженнями. 

Клевань1.jpgКлевань2.jpgКлевань3.jpg

Ціле костюмоване свято організували активісти ГО "Свербивус" для діток з ЦОД «Рідна оселя», що у місті Тлумач, Івано-Франківської області. Допомогли в цьому соціально-активні працівники компанії "Шипшина", що уже четвертий рік підтримує акцію "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?".

"Це був незабутній вечір, з посмішками, подарунками та новими емоціями. Сяйво маленьких оченят, які отримують те, що вони так чекали не порівняти ні з чим!", - розповіла Яна Яковин, представник компанії "Шипшина".

Франківськ3.jpgФранківськ1.jpgФранківськ2.jpg

Цього року святий Миколай вперше прийшов до Львівського центру піклування про дітей, де проводять своє дозвілля діти із соціально незахищених сімей.

"Святий Миколай відрядив своїх помічників, представників ГО "Свербивус", з персональними подарунками для наших дітей. Море вражень, веселий сміх, радість на обличчях супроводжували кожного, хто отримав свій подарунок. Щиро вдячні представникам ГО "Свербивус" та благодійникам за віддані серця, за цікаву співпрацю в багатьох проектах. Віримо, що разом ми даруємо дітям по справжньому щасливі миті в житті", - поділилась враження Юлія Пашкевич, вихователь Львівського центру піклування про дітей.

Львів2.jpgЛьвів1.jpgЛьвів3.jpg

Акція "Я допомагаю Святому Миколаю. А ти?" вкотре показує: немає жодних перепон для добрих справ для тих, хто бажає їх робити. 

"22 подарунки відправились в Білу Церкву, 31 - в Івано-Франківськ, 38 - в Миколаїв, 30 - до Одеси, 23 - в Рівне, а 47 пакунків отримала малеча у місті Львів. Ми щиро вдячні благодійникам, які вирішили виконати дитячі побажання особисто. А також усім, хто перераховував нам кошти та підтримував у соціальних мережах. Віримо, що з кожним роком кількість дітей, яким ми допоможемо, буде збільшуватись, а разом з цим - ростиме і кількість усмішок та віри у краще майбутнє. Дякуємо за підтримку!", - розповіла Ліля Бутрій, координатор акції "Я допомагаю святому Миколаю. А ти?".

Дізнатись про зібрані та витрачені кошти можна за посиланням

1000.jpg10000.jpg


Повернення до списку