Героєм стати, це наче серце іншому віддати


20/02/2019

   Перш ніж розглянути погляди дітей, які вони зобразили у формі малюнків, зосередимо увагу на подіях 2014 року, що стали частиною нашої історії. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

   Для нас не менш важливо донести цю інформацію до дітей у якомога вагоміший спосіб, щоб це був не просто потік інформації, а живе зображення, яке формує їхня уява. Одним із чудових способів реалізації такої ідеї стала організація виставки, що була проведена ГО «Свербивус» за підтримки Першої Львівської Медіатеки та обласної державної адміністрації.


2.jpg1.jpg

   «Я мрію про мир і дякую тим, хто щодня ризикує власним життям за для нього» − говорила Аліна, вихованиця Львівського центру піклування про дітей.

   Ми дуже вдячні за активність діткам із Львівської санаторної школи-інтернат №1 I—III ст. ім. Б.І. Антонича, що у місті Львів; комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I—II ступенів» Рівненської області; громадської організації «Львівський центр піклування про дітей» та благодійної організації «Містечко милосердя Святого Миколая», яка розташована в Івано-Франківській області.


3.jpg4.jpg

   «Ця виставка постала у формі «карти пам'яті» і для того, щоб кожен, хто її побачить зміг зробити й свій невеличкий внесок, ми залишили декілька десятків паперових сердець, які відвідувачі зможуть прикріпити на дитячі малюнки та тим самим виразити власну  свідому позицію щодо подій 2014 року» − сказала координатор проекту Ліліана Бутрій.

   Ключовою метою цього заходу, окрім просвітницької діяльності у дитячих будинках та інтернатах, є намагання донести до усіх військовослужбовців, які зараз перебувають на Сході, що підростаюче покоління знає своїх героїв та ні на мить не забуває про їхній внесок не лише в історію України, а й життя кожного громадянина.Повернення до списку