Події


06/06/2017
З 1 по 4 червня відбувся фінал всеукраїнського фестивалю дитячого читання "Книгоманія". 43 дитини із 21 області приїхали до Львова, щоб зустрітись із письменниками, видавцями та взяти участь у найбільшому Дитячому Форумі "Космовізія". Окрім цього, на учасники разом з письменниками вигадували, як зробити читання популярнішим, грали у квест по Середмістю, розважалися з магами у "львівському Хогвартсі", переглядали українські короткометражки, вивчали Юпітер в об'єктив телескопа та відривались на вечірці у футуристичному стилі. "Сучасні українські книжки для дітей стали значно різноманітнішими. Вони стали крутіші і в оформленні, і за змістом. А ще, мені як автору помітно, що конкуренція тут постійно підвищується. І це насправді круто", - розповіла дитяча письменниця, авторка книжки "Леля з будиночка на дереві" Юлія Лящинська.
Як одностайно погодилися письменники, що працювали з дітьми, усі учасники, були дуже розумними і творчими.


Станіслав Одукалець з Рівненської області став переможцем Книгоманії вже вдруге. Розповідає, що найбільше любить фантастику та сучасні пригоди. На запитання про власний секрет успіху хлопець відповів щиро:

"Моя мама, а також бібліотекарка Лариса Кирилівна Мельничук - це дві "тьоті", які дуже багато для мене зробили. Ну а також пара "козирьочків": можна підсмішити журі або дівчат, де потрібно тихенько підключати музику... Коли презентував книжку Артура Конан Дойля, спрацювало те, що вийшов на сцену з люлькою".


Як розповів Олег Бакулін, співорганізатор Книгоманії цього року та активіст ГО "Свербивус", з учасниками неймовірно цікаво проводити час:

"До Львова прибули читачі з 21 області України. Для багатьох із них фестиваль дитячого читання Книгоманія - це не лише знакова подія, це єдиний літературний захід, що проходить в їхньому селищі чи містечку. Діти дуже розумні, начитані, веселі, вони не просто розважаються. Вони всотують усю інформацію, щоб передати її одноліткам. І переказати, що читання - це круто!Більше фото на ФБ-сторінці Книгоманії: https://www.facebook.com/knygomania


Повернення до списку