Події


23/03/2019

   У Всесвітній день боротьби з глаукомою (захворювання очей, що призводить до втрати зору) наші волонтери відвідали учнів спеціальної школи-інтернат № 100. Разом із дітьми створювали повітряні кулі, навіть посадили пасажирів. Згодом дітлахи уявляли маршрути власних подорожей.

6с.jpg13 с.jpg

   «Думаю, що першим пунктом моєї мандрівки буде море, хочу доторкнутись до такої спокійної та водночас непередбачуваної стихії» - сказала Наталя, учениця Львівської спеціальної школи-інтернат № 100.

11с.jpg12 с.jpg

«Те, чого не бачу,

 В уяві своїй передбачу.

 Устами донесу до тих,

 Хто прагне світ мені відкрити.

З теплом у серці мрію знову Вас зустріти» - ці рядки були написані нашим волонтером після зустрічі з дітьми.

8с.jpg

   Наступною «сходинкою» на шляху до створення «світу без обмежень»  стало започаткування арт-терапевтичних занять для дітей із навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ст. «Мрія».  Розпочали ми з доволі цікавої теми «Тривоги доволі, емоції на волі». Після знайомства, наші волонтери разом із дітьми створювали ляльок із ниток, які мають психотерапевтичну спрямованість, а саме сприяють зниженню рівня тривожності у дітей при стресових ситуаціях. Згодом, ми увійшли у роль художників та за допомогою «краплетерапії» формували нові шедеври.

4с.jpg1с.jpg

   Це були неймовірні миті, які стали для нас початком чогось нового. Впевнені, що згодом цей шлях, стане одним із ключових напрямків нашої діяльності. Ми пам'ятаємо, кожен неповторний по своєму, мистецтво єднає наші світи.

5с.jpgПовернення до списку