Події


08/06/2016

2 та 3 червня у Львові відбувалась акція "Наближаючи дитячі мрії". Протягом двох днів діти з дитячого будинку при греко-католицькому монастирі м. Бібрка та з Львівського центру опіки над дитиною пробували себе в професіях своєї мрії.


"Переважно освітою дітей переймаються їхні батьки. В дитячих будинках цим переймаються самі діти. Ми зібрали побажання дітей стосовно того, ким вони хочуть стати, коли виростуть, та спробували реалізувати їхні мрії", - розповів координатор проекту Бакулін Олег.
Так, в четвер, 2 червня, діти з дитячого будинку при греко-католицькому монастирі м. Бібрка відкривали для себе світ професій: 11-річна Настя побувала в ролі виховательки дітей в мережі центрів дитячого розвитку Baby Club, Сергійко та Андрійко приготували смачну піцу під наглядом кухарів з Львівського державного коледжу харчової промисловості, Валерія відчула себе справжнім полісменом разом із Національною поліцією, Надія спробувала себе в ролі перукаря салону краси "Діас", Оля - в ролі лікаря Медичного центру Святої Параскеви, а Наталя нарешті дізналась з чого виготовляють карамельки в Майстерні карамелі.

"Я ще більше захотіла стали поліцейським. Тут навіть краще від того, що я уявляла. Мені дуже сподобалось", - поділилась враженнями 13-річна Валерія.


А наступного дня для себе професії обирали діти з Львівського центру опіки над дитиною. Кирило пройшовся підземеллями Львова та дізнався більше про професію історика. Іванка та Аня відвідали весільний салон Оксани Мухи, де спробували зрозуміти, що насправді має робити дизайнер одягу. Вікторія швидко вписалась в колектив телеканалу "Львів ТБ" та переконалась, що журналістика дійсно в неї в крові. Рута побувала в гостях в компанії Vacoms, де намагалась опанувати професію розробника веб-сайтів, а Андріан відправився до компанії "Шипшина", де відчував себе справжнім автомеханіком. Оксана ж, після відвідин курсів фотомистецтва, задумалась, чи дійсно вона хоче бути психолог. Аліна була в гостях у агенції іноземних мов Наталії Дячук, але професія перекладача виявилась дійсно складною для 12-річної дівчини. Однак це лише стимулювало її навчатись далі.

"Мені дали текст на переклад. Я перекладала його довго, але зробила тільки 4 помилки. До наступного разу я підготуюсь краще, і в мене не буде жодних помилок", - запевнила Аліна.


Дізнатись більше про проект "Наближаючи дитячі мрії" та про соціальні проекти ГО "Свербивус" можна за телефоном 050-373-15-96.

Довідка
Акцію «Наближаючи дитячі мрії» було започатковано минулого року. Тоді, до Дня захисту дитини, громадське об'єднання «Свербивус» допомогло 24 дітям у виборі професії своєї мрії. Дізнатись як це було, можна за посиланнямПовернення до списку