Події


06/06/2017
2 червня до Львова приїхали вихованці інтернату "Добре серце" із села Новий Милятин, для який уже втретє провели профорієнтаційну акцію "Наближаючи дитячі мрії". Її мета - допомогти дітям із соціально незахищених сімей у виборі майбутньої професії, дати можливість відчути на собі переваги і недоліки професії своєї мрії, зрозуміти, чи справді це те, чого вони хочуть.У своєму пості в соцмережі журналістка Світлана Ваврищук написала: "Сьогодні вони зробили свій перший у житті молочний коктейль, бургер, першу зачіску. Спробували зробити професійний масаж, дизайн інтер'єру. 14-16-річні підлітки не втомлювались дивуватися тим буденним для нас речам, доступ до яких у них обмежений".

"Перед такими акціями ми завжди запитуємо дітей, ким би вони хотіли стати, як виростуть, та яку професію хотіли б спробувати на один день. І якщо для одних це лише можливість розважитися, то інші підходять до справи свідоміше. Напевне, найбільше б ми хотіли показати дітям з інтернатів, що вони також можуть бути не лише перукарями, кухарями чи механіками, а й опановувати інші професії. Тільки ж для цього їм, звісно, потрібно добре вчитися та працювати над собою", - пояснив Олег Бакулін, активіст ГО "Свербивус", організатор профорієнтаційної акції "Наближаючи дитячі мрії".За день до приїзду дітей, під час брифінгу, присвяченому цій акції, говорили також про проект "Освіта для дітей з інтернату" та інші освітні проекти з волонтером, репетитором проекту Наталею Новосад та тренером з ігрофікації, представником ГО "Граніт" Андрієм Мочурадом."Як би ми того не хотіли, але діти інтернаті все ж відрізняються від інших дітей. Вони звикли до того, що їх однаково годують, їм кожному однаково приділяють час, дають подарунки, влаштовують поїздки незалежно від їхніх успіхів чи старань. Ці діти часто не знають конкуренції (хоч це реалії нашого життя), а тому не мають мотивації стати кращими за інших. Наша ідея - організовувати симуляційні ігри, квести та інші подібні заходи, де були б задіяні і діти з інтернатів, і їхні однолітки, які живуть у сім'ях. Так перші будуть звикати до конкуренції. І успіхи інших спонукатимуть їх до саморозвитку та вдосконалення своїх навичок," - розповів Андрій Мочурад.

Як сказали організатори акції, їхня головна ціль - створити міцну платформу для освіти та розвитку дітей в інтернатах, щоб вони також мали достатньо можливостей після закінчення середньої освіти.
Детальніше про профорієнтаційну акцію "Наближаючи дитячі мрії" та як це було у попередні роки:  
http://sverbyvus.org.ua/ua/proects/kids-dreams-come-true/Повернення до списку